Wiadomości branżowe

Dexoftyal MD i UD ? regeneracja powierzchni oka przy soczewkach kontaktowych

Co piąty użytkownik soczewek odczuwa podrażnienia oczu z powodu niewłaściwej pielęgnacji i braku nawilżenia. Jeśli porównać komfort noszenia okularów do noszenia soczewek, ta wada wymieniana jest najczęściej.Zmęczone, piekące i czerwone oczy to częsta udręka użytkowników soczewek kontaktowych. Czasem problem wywołuje wielogodzinna praca przed komputerem, klimatyzacja czy ostry wiatr. Z podrażnieniami można sobie poradzić dzięki odpowiedniej pielęgnacji powierzchni oka.Krople do nawilżania oczu i soczewekChcesz zrobić coś dobrego dla swoich oczu? Pamiętaj o dobrych kroplach regenerujących, które są niezbędnikiem przy soczewkach kontaktowych. Wspomagają dobre funkcjonowanie powierzchni oka, co jest ważne dla komfortu noszenia soczewek i ogólnej kondycji narządu wzroku.Aby wspierać właściwą pracę oczu warto używać ich codziennie. Z codziennej praktyki użytkowników soczewek kontaktowych

Co piąty użytkownik soczewek odczuwa podrażnienia oczu z powodu niewłaściwej pielęgnacji i braku nawilżenia. Jeśli porównać komfort noszenia okularów do noszenia soczewek, ta wada wymieniana jest najczęściej.

Zmęczone, piekące i czerwone oczy to częsta udręka użytkowników soczewek kontaktowych. Czasem problem wywołuje wielogodzinna praca przed komputerem, klimatyzacja czy ostry wiatr. Z podrażnieniami można sobie poradzić dzięki odpowiedniej pielęgnacji powierzchni oka.

Krople do nawilżania oczu i soczewek

Chcesz zrobić coś dobrego dla swoich oczu? Pamiętaj o dobrych kroplach regenerujących, które są niezbędnikiem przy soczewkach kontaktowych. Wspomagają dobre funkcjonowanie powierzchni oka, co jest ważne dla komfortu noszenia soczewek i ogólnej kondycji narządu wzroku.

Aby wspierać właściwą pracę oczu warto używać ich codziennie. Z codziennej praktyki użytkowników soczewek kontaktowych wynika, że bardzo dobre efekty daje  stosowanie kropli na soczewkę przed założeniem jej na oko. W ten sposób zadbasz o nawilżenie oczu rano.

Krople regenerujące warto zakroplić również w ciągu dnia na przykład podczas przerwy od pracy. Oko może wówczas odpocząć, a powieka poprzez mruganie ma czas, aby dobrze rozprowadzić płyn.

Krople do oczu bez konserwantów

Jak wybrać dobre krople do oczu przy noszeniu soczewek? Po pierwsze powinny być przeznaczone do nawilżania oczu i soczewek. Niektóre popularne krople na zmęczone oczy nie mogą być aplikowane bezpośrednio na soczewkę kontaktową. Po drugie dobrze wybrane krople nie tylko nawilżają, ale działają regenerująco. Wspomagają utrzymanie naturalnej powłoki z łez oraz chronią delikatną powierzchnię oka.

 – ?Przy wyborze kropli do oczu przy soczewkach kontaktowych polecam Dexoftyal MD lub Dexoftyal UD.  Krople te mogą być stosowane bezpośrednio na soczewkę. Są dobrze tolerowane i mogą być używane w zależności od potrzeb.? ? mówi dr n. med. Maciej Osęka, Prezes Ofta Sp. z o.o.

A to już wiesz?  Zdrowy wygląd blizny po zabiegu chirurgicznym

Dexoftyal MD polecany jest osobom szukającym preparatu typu ?sztuczne łzy? dla soczewek kontaktowych. Natomiast Dexoftyal UD to krople w wygodnej jednorazowej dawce dla tych, którzy szukają kropli do oczu bez konserwantów.

Krople nawilżająco ? regenerujące Dexoftyal MD i UD dostępne są w aptekach oraz sprzedaży internetowej na DrogeriaZdrowie.pl

 

Verco Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku farmaceutycznym oraz FMCG.  Tworzy i wprowadza innowacyjne produkty z dziedziny ginekologii i okulistyki. Portfolio Verco zawiera sześć nowatorskich marek ginekologicznych, w tym trzy wiodące na polskim rynku: PregnaPLUS, Mucovagin oraz Trivagin. Główne obszary ginekologicznych produktów Verco to suplementacja kobiet w ciąży, infekcje intymne i pielęgnacja okolic intymnych, ginekologia operacyjna, leczenie blizn po cięciu cesarskim. Częścią Verco jest firma OFTA. To firma R&D specjalizująca się w okulistyce oraz Rynkowy Lider Innowacji 2012. OFTA posiada w swoim portfolio cztery wiodące marki okulistyczne na polskim rynku: Vitroft, Retrixoft, Dexoftyal i Demoxoft. Zgodnie ze strategią firmy Verco wszystkie produkty zostały opracowane według standardów Evidence Based Medicine i najnowszych rekomendacji Towarzystw Naukowych.

 

 Więcej informacji w serwisach:

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy