Anetta

Mleko następne Gerber 2 stosowane w Centrum Zdrowia Dziecka

Mleko następne GERBER 2 otrzymało pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce i instytutu badawczego, pracującego na rzecz nowoczesnej pediatrii. O uzyskaniu pozytywnej opinii CZD oraz o tym, że mleko następne GERBER 2 jest „Stosowane w Centrum Zdrowia Dziecka”* informować będzie specjalne oznakowanie na opakowaniu. Najlepszym pokarmem dla malca jest mleko mamy – lekkostrawne i pożywne. Maluszek karmiony piersią do 6. miesiąca życia nie musi dostawać żadnych dodatkowych pokarmów i napojów. Wszystko, czego potrzebuje, aby zdrowo rosnąć i aktywnie poznawać świat, otrzymuje wraz z mlekiem mamy. Jednak, gdy mama przestanie karmić piersią warto, aby sięgnęła po produkt, któremu zaufali specjaliści. W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie mleko następne GERBER 2.Mleko następne GERBER 2 zostało opracowane specjalnie dla maluszka po 6. miesiącużycia, gdy jego brzuszek intensywnie przystosowuje się do nowych zadań. Unikalna formuła mleka następnego GERBER 2 zawiera aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuteri**- takie, jak w mleku mamy. Mleko następne GERBER 2 dostarcza również

Teaser

Mleko następne GERBER 2 otrzymało pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce i instytutu badawczego, pracującego na rzecz nowoczesnej pediatrii. O uzyskaniu pozytywnej opinii CZD oraz o tym, że mleko następne GERBER 2 jest ?Stosowane w Centrum Zdrowia Dziecka?* informować będzie specjalne oznakowanie na opakowaniu.

Najlepszym pokarmem dla malca jest mleko mamy ? lekkostrawne i pożywne. Maluszek karmiony piersią do 6. miesiąca życia nie musi dostawać żadnych dodatkowych pokarmów i napojów. Wszystko, czego potrzebuje, aby zdrowo rosnąć i aktywnie poznawać świat, otrzymuje wraz z mlekiem mamy. Jednak, gdy mama przestanie karmić piersią warto, aby sięgnęła po produkt, któremu zaufali specjaliści. W takiej sytuacji dobrym wyborem będzie mleko następne GERBER 2.

Mleko następne GERBER 2 zostało opracowane specjalnie dla maluszka po 6. miesiącużycia, gdy jego brzuszek intensywnie przystosowuje się do nowych zadań. Unikalna formuła mleka następnego GERBER 2 zawiera aktywne kultury bakterii Lactobacillus reuteri**– takie, jak w mleku mamy. Mleko następne GERBER 2 dostarcza również niezbędnych składników odżywczych ? białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do  prawidłowego rozwoju dziecka. Dzięki temu mleko następne GERBER 2, dla maluchów powyżej 6. miesiąca życia, ułatwia dziecku Łagodny Start, kiedy mama przestaje karmić piersią.

Mleko następne GERBER 2 (po 6. miesiącu) kartonik 350g ? średnia cena rynkowa ok. 14,00 PLN

* u dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią

** kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DSM 17938), zgodnie z licencją BioGaia AB

 

Biuro Prasowe Nestlé Nutrition:
Partner of Promotion
Aleksandra Głuchowska
Senior Account Executive
tel: 22 858 74 58 wew. 59
e-mail: [email protected]

 

Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Europejski Tydzień Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych zapowiedzią Europejskiego Turnieju Piłki Nożnej Zunifikowanej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy