Anetta

Paróweczki drobiowo-cielęce GERBER – Materiały dodatkowe

Pierwsze na polskim rynku parówki dla dzieci po 1. roku życiaOpakowanie – słoiczek 125 g, masa netto 70 gData wprowadzenia na rynek – lipiec 2009 r.Sugerowana cena detaliczna – ok. 3,95 PLNParóweczki drobiowo-cielęce GERBER jako pierwsze na polskim rynku zostały opracowane specjalnie z myślą o najmłodszych, dzięki czemu spełniają wymagania żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci. Do ich produkcji zostało użyte mięso drobiowe oraz cielęce wysokiej jakości. Zawartość białka, tłuszczu oraz soli (sodu) w Paróweczkach GERBER jest zgodna z wymaganiami dla żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci. Poza tym, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają one konserwantów, barwników i dodatków smakowych. Do atutów tego produktu warto dodać również delikatny smak i konsystencję. Dzięki tym wszystkim cechom, Paróweczki GERBER mogą być podawane maluchom już po ukończeniu 1. roku życia.Paróweczki GERBER mają 18-miesięczny termin

Pierwsze na polskim rynku parówki dla dzieci po 1. roku życia

 • Opakowanie – słoiczek 125 g, masa netto 70 g
 • Data wprowadzenia na rynek – lipiec 2009 r.
 • Sugerowana cena detaliczna – ok. 3,95 PLN

   Paróweczki drobiowo-cielęce GERBER jako pierwsze na polskim rynku zostały opracowane specjalnie z myślą o najmłodszych, dzięki czemu spełniają wymagania żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci. Do ich produkcji zostało użyte mięso drobiowe oraz cielęce wysokiej jakości. Zawartość białka, tłuszczu oraz soli (sodu) w Paróweczkach GERBER jest zgodna z wymaganiami dla żywności przeznaczonej dla niemowląt i małych dzieci. Poza tym, zgodnie z przepisami prawa, nie zawierają one konserwantów, barwników i dodatków smakowych. Do atutów tego produktu warto dodać również delikatny smak i konsystencję. Dzięki tym wszystkim cechom, Paróweczki GERBER mogą być podawane maluchom już po ukończeniu 1. roku życia.

   Paróweczki GERBER mają 18-miesięczny termin przydatności do spożycia. Przez cały ten czas zachowują swoje walory smakowe dzięki poddaniu ich podczas produkcji procesowi obróbki termicznej w wysokiej temperaturze. Dlatego też, fabrycznie zamknięte słoiczki Paróweczek GERBER nie muszą być przechowywane w lodówce i z tego powodu na półkach sklepowych będą dostępne pośród innych produktów GERBER. Natomiast po otwarciu Paróweczki mogą być przechowywane w zamkniętym słoiczku w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.

   Na etykiecie Paróweczek GERBER, podobnie jak na innych produktach GERBER, znajduje się KOMPAS ŻYWIENIOWY® Nestlé zawierający pełną informację o składzie produktu oraz jego wartościach odżywczych.

   Dodatkowo na słoiczku Paróweczek można znaleźć informacje na temat sposobu ich przygotowania. Paróweczki są odpowiednie do podania zarówno w temperaturze pokojowej jak i lekko podgrzane np. w zalewie ze słoika, którą stanowi woda. W słoiku znajdują się 4 paróweczki, jest to porcja odpowiednia do podania na raz dziecku w wieku ok. 3 lat, natomiast dla młodszych maluchów (tuż po 1. roku życia) można tę porcję podzielić na dwie części w zależności od potrzeb i apetytu dziecka. Paróweczki można podać z pieczywem oraz z warzywami np. sałatą i pomidorem, dodatkowo warzywa warto polać odrobiną oliwy z oliwek lub dobrej jakości oleju roślinnego i ozdobić natką z pietruszki. Taki zestaw stanowi pełen smakowity posiłek i może być pożywnym śniadaniem lub drugim śniadaniem dla malucha. 

   A to już wiesz?  Bezpłatne konsultacje laktacyjne dla młodych mam

    

   Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl

   Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy