Wiadomości branżowe

Ciąża z PregnaPLUS ? zapobiegaj niedoborom witamin, unikaj ich nadmiaru

Witaminy dla ciężarnych i zasada – „więcej znaczy lepiej” już dawno nie idą w parze. Dobry suplement diety dla kobiet w ciąży to kilka niezbędnych składników – tak uważa 79 % ginekologów*. Dlatego dziś położnicy polecają przyszłym mamom suplementy, które zawierają tylko najważniejsze substancje odżywcze o udowodnionym działaniu. Zawiera je nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią PregnaPLUS. Zarówno przyszłe mamy jak i ginekolodzy uważają, że wiele potrzebnych dla rozwoju ciąży składników można dostarczyć w dobrze zbilansowanej diecie.  Tymczasem w aptekach wciąż mamy spory wybór multiwitaminowych preparatów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, które są przeładowane - zawierają nawet kilkanaście mikroelementów. Specjaliści alarmują, że w czasie ciąży nadmierne spożycie niektórych witamin może być równie niekorzystne, jak ich niedobory (np. witaminy A). Dlatego warto sprawdzić, czy już przyjmowany preparat nie należy do tej grupy.Idea suplementacji w ciąży to zapobieganie niedoborom najważniejszych substancji odżywczych.

Witaminy dla ciężarnych i zasada ? ?więcej znaczy lepiej? już dawno nie idą w parze. Dobry suplement diety dla kobiet w ciąży to kilka niezbędnych składników ? tak uważa 79 % ginekologów*. Dlatego dziś położnicy polecają przyszłym mamom suplementy, które zawierają tylko najważniejsze substancje odżywcze o udowodnionym działaniu. Zawiera je nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią PregnaPLUS.

Zarówno przyszłe mamy jak i ginekolodzy uważają, że wiele potrzebnych dla rozwoju ciąży składników można dostarczyć w dobrze zbilansowanej diecie.  Tymczasem w aptekach wciąż mamy spory wybór multiwitaminowych preparatów dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, które są przeładowane – zawierają nawet kilkanaście mikroelementów. Specjaliści alarmują, że w czasie ciąży nadmierne spożycie niektórych witamin może być równie niekorzystne, jak ich niedobory (np. witaminy A). Dlatego warto sprawdzić, czy już przyjmowany preparat nie należy do tej grupy.

Idea suplementacji w ciąży to zapobieganie niedoborom najważniejszych substancji odżywczych. Skąd wiemy, że są one ważne? Mówią o tym specjalistyczne rekomendacje. Rekomendacja oznacza, że dany składnik ma udowodnione korzystne działanie dla rozwoju ciąży (potwierdzone badaniami i standardami Evidence Based Medicine). Dokładnie określa również zalecaną ilość.

PregnaPLUS ? najczęściej polecany przez ginekologów

Jakie witaminy są potrzebne dla zdrowej ciąży? To kwas foliowy, żelazo, witamina D3, jod. Ze specjalistycznymi rekomendacjami zgodny jest skład nowoczesnego nutraceutyka dla kobiet w ciąży PregnaPLUS. To jednocześnie drugi najczęściej kupowany suplement diety dla kobiet w ciąży**. 

– ?PregnaPlus pomaga przyszłym mamom i kobietom karmiącym piersią uzupełnić niedobory podstawowych, ważnych witamin i minerałów, wzmocnić organizm kobiety i zapewnić prawidłowy rozwój dziecka. Ten nowoczesny nutraceutyk zawiera wyłącznie najważniejsze i rekomendowane składniki o udowodnionym działaniu w ciąży: kwas foliowy, żelazo, witaminę D3, jod, DHA. Jego skład uwzględnia najnowsze zalecenia, w tym ostatnią rekomendację dotyczącą właściwej dawki witaminy D3 w ciąży.? ? mówi Agata Chodakowska, Group Brand Manager.

A to już wiesz?  Poznaj innowacyjną strukturę plastrów na blizny Sutricon

PregnaPlus Opakowanie: 30 kapsułek dostępny jest w aptekach oraz sprzedaży internetowej w sklepie producenta: sklep-polka-intymnie.pl

*Wyniki badania ankietowego wśród lekarzy ginekologów-położników n=427 badanie przeprowadzone przez firme Verco Sp. z o.o. 2014 r.

** IMS I 2014

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło VERCO. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy