Anetta

Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé na dobranoc

Zdrowy, nieprzerwany sen jest niezwykle istotny dla prawidłowego rozwoju malucha. Dlatego tak ważna w jadłospisie malca jest kolacja, która powinna być bardziej treściwa i jednocześnie lekkostrawna. Smacznym i pożywnym pomysłem na wieczorny posiłek są Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé Dobranoc w dwóch wariantach smakowych – z jabłkiem dla maluchów po 4. miesiącu oraz z gruszką dla malców po 6. miesiącu.Małe dzieci często nie są w stanie spokojnie przespać całej nocy. Powodem nocnego wybudzenia może być uczucie głodu. Dzieje się tak, gdyż małe brzuszki często nie są w stanie zmieści większej ilości pokarmu, która zapewni im uczucie sytości aż do rana. Jak zatem przygotować kolację dla maluszka, aby zdrowo spał i wstawał rano pełny energii? Wieczorny posiłek powinien być zarówno lekkostrawny, jak i bardziej sycący. Taki posiłek pomoże na dłużej zaspokoić głód maluszka.Kaszki mleczno-ryżoweNestlé „Dobranoc” to pełnowartościowe posiłki dostosowane do potrzeb małych smakoszy. Zawarte w nich węglowodany pomogą zapewnić małemu brzuszkowi uczycie sytości.

Teaser

Zdrowy, nieprzerwany sen jest niezwykle istotny dla prawidłowego rozwoju malucha. Dlatego tak ważna w jadłospisie malca jest kolacja, która powinna być bardziej treściwa i jednocześnie lekkostrawna. Smacznym i pożywnym pomysłem na wieczorny posiłek są Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé Dobranoc w dwóch wariantach smakowych ? z jabłkiem dla maluchów po 4. miesiącu oraz z gruszką dla malców po 6. miesiącu.

Małe dzieci często nie są w stanie spokojnie przespać całej nocy. Powodem nocnego wybudzenia może być uczucie głodu. Dzieje się tak, gdyż małe brzuszki często nie są w stanie zmieści większej ilości pokarmu, która zapewni im uczucie sytości aż do rana. Jak zatem przygotować kolację dla maluszka, aby zdrowo spał i wstawał rano pełny energii? Wieczorny posiłek powinien być zarówno lekkostrawny, jak i bardziej sycący. Taki posiłek pomoże na dłużej zaspokoić głód maluszka.

Kaszki mleczno-ryżoweNestlé ?Dobranoc? to pełnowartościowe posiłki dostosowane do potrzeb małych smakoszy. Zawarte w nich węglowodany pomogą zapewnić małemu brzuszkowi uczycie sytości. Kaszki są także bogate w immunoskładniki, takie jak cynk, żelazo oraz witaminy A i C, które pomagają wspierać układ odpornościowy maluszka. Kaszki mleczno-ryżoweNestlé ?Dobranoc? zawierają aktywne kultury bakterii Bifidus BL, które naturalnie zasiedlają przewód pokarmowy dzieci karmionych piersią. Kaszki nie zawierają glutenu.

Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé ?Dobranoc? dostępne są w dwóch wariantach smakowych:

  • Kaszka mleczno-ryżowa Nestlé Jabłko po 4. miesiącu, 230g ? ok. 7,00 PLN
  • Kaszka mleczno-ryżowa Nestlé Gruszka po 6. Miesiącu, 230g ? ok. 7,00 PLN

 

 

Biuro Prasowe Nestlé Nutrition:
Partner of Promotion
Katarzyna Walewska – Napiórkowska
Senior Account Executive
tel: 22 858 74 58 wew. 18
e-mail: [email protected]

 

Źródło Nestlé Polska S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Easy Reach Flosser – nowa jakość nitkowania od Jordan!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy